O nás
Kto sme čo sme


Táto stránka vznikla preto, aby ľudia, ktorí niečo vedia to dokázali za adekvátnu cenu predať bez toho, aby sa o zarobené peniaze delili s nejakým sprostredkovateľom. Na tejto stránke môžete získať:

- Seminárne práce, bakalárske práce, diplomové práce, rigorózne a iné práce
- Preklady
- Zmluvy, žaloby, právne stanoviská, prípadne iné dokumenty

Táto stránka sa snaží svojim zákazníkom dať kvalitný dokument za najnižšiu cenu na trhu a preto funguje na princípe dražby. V lehote, ktorá je určená na dražbu zhotovitelia podávajú svoje návrhy ceny, za ktorú sú ochotní dielo vykonať.

Veríme, že týmto spôsobom objednávateľ dostane najlepšiu cenu a súčasne zhotoviteľ dostane oveľa viac, než keby to isté dielo vyhotovoval cez nejakého sprostredkovateľa, ktorý k dielu nič nepridá, len si účtuje provízie (nie malé). Užívatelia tejto stránky teda môžu si dať vytvoriť nejaké dielo, alebo môžu zarobiť na vytvorení zadaného diela.

Táto stránka sa snaží pomôcť absolventom, prípadne študentom na vysokých školách, aby sa naučili podnikať so svojimi vedomosťami. To najcennejšie aktívum, ktoré majú sú práve ich vedomosti a preto by toto aktívum mali neustále rozvíjať a následne predávať...

Budeme radi, ak sa im podarí predať svoje vedomosti práve prostredníctvom stránky www.textzone.sk
_____________________________

Team Textzone.sk